Prihlásiť sa

Nový používateľ?

Zaregistrovať sa
+

Cobra Golf je popredný výrobca golfových palíc a príslušenstva. Spoločnosť bola založená v roku 1973 Thomasom L. Crowom a popularitu si získala pre svoje inovatívne návrhy palíc a technológie. Cobra Golf je uznávaná pre svoj záväzok vyrábať palice, ktoré vyhovujú rôznym úrovniam zručností a štýlom hry.

Cobra golf bola vždy spájaná so zavádzaním inovatívnych technológií, ako sú napríklad nadrozmerné tzv. oversize hlavy palíc a ofsetové drivery, ktorých cieľom je zväčšiť sweetspot, zlepšiť cit a hrateľnosť. Sú tiež známe svojim zameraním na prispôsobivosť, čo umožňuje golfistom doladiť palice tak, aby vyhovovali ich preferenciám.

Značka Cobra Golf sponzoruje profesionálnych golfistov a je prítomná na všetkých zásadných turnajoch americkej, ako aj svetovej golfovej túry. Palice tejto značky používajú amatérski aj profesionálni golfisti po celom svete.


Puma Golf je divíziou spoločnosti Puma, globálnej športovej značky, ktorá vyrába širokú škálu produktov pre šport a životný štýl. Puma Golf sa zameriava špeciálne na golfové oblečenie, obuv a doplnky. Značka kombinuje módne dizajny Puma s funkciou špecifickou pre golf, aby vytvorila štýlové, ale funkčné golfové oblečenie.

Puma Golf je známa svojimi modernými a odvážnymi dizajnmi, ktoré často posúvajú hranice tradičnej golfovej módy. Ich produkty majú za cieľ poskytnúť golfistom pohodlné a vysokovýkonné možnosti na ihrisku. Ponuka zahŕňa polokošele, nohavice, šortky, vrchné oblečenie a obuv určenú pre golfistov všetkých úrovní.

Puma Golf sponzoruje profesionálnych golfistov a ich produkty sú bežne viditeľné na golfových ihriskách po celom svete. Ich partnerstvo s Rickie Fowlerom, profesionálnym golfistom známym pre svoj farebný a osobitý štýl, prispelo k jedinečnému imidžu značky v golfovej komunite.

Sintra šport, s.r.o. je výhradným distribútorom oboch značiek pre Českú Republiku, Slovensko, Poľsko, Bulharsko, Rumunsko, Maďarsko a Chorvátsko.

Čo má v bagu Rickie Fowler?

Cobra Darkspeed LS

Driver

Cobra Darkspeed 9.0

3-fairwayové drevo

Cobra King LTDxLS

5-fairwayové drevo

Cobra King Tour

Železá

Cobra King Versatile

Wedge

Čo má v bagu Tomáš Beck?

CZ/SK Cobra Staff hráč

Cobra Darkspeed LS

Driver

Cobra Darkspeed LS 9.0

3-fairwayové drevo

Cobra King TecUtility

3 železo

Cobra King Tour

Železá

Cobra King Versatile

Wedge

Recenzie

GOLF DIGEST

LTDx/LTDx ONE železá

Začnime vzhľadom. Preč sú karbónové pásiky, ktoré boli na železách Cobra z nedávnej minulosti, a hranatý tvar bol nahradený zaoblenejšou špičkou. Obe si určite obľúbia golfisti, ktorí túžia po konvenčnejšom vzhľade. Kovaná geometria cupface bola inšpirovaná zameraním sa na údaje o vzore zásahov, ktoré spoločnosť zhromaždila na identifikáciu najbežnejších miest s nesprávnym zásahom, a následne na zrýchlenie v týchto oblastiach.

GOLF DIGEST

Aerojet hybridy

Vnútorné váženie v hybride je problém. Keď je hmota tlačená dopredu, aby sa znížilo ťažisko, hrubšia podrážka môže obmedziť spôsob ohýbania tváre. Cobra tento problém prekonáva vnútornou mostíkovou štruktúrou, ktorá je mierne vyvýšená nad tvárovou vložkou, ktorá obopína podrážku. Mostík váži 43 gramov s extra závažím na päte a špičke. Tento druh ťažkého nánosu hmoty znižuje ťažisko a zvyšuje stabilitu pri úderoch mimo stredu. Ešte zaujímavejšie: Nápad, známy ako da Vinciho most, prišiel od chlapíka menom Leonardo v roku 1500, ktorý zjavne vedel skákať.

Gary Woodland

profesionálny golfista PGA Tour, Cobra staff hráč od januára 2023

Ich technológia a inovácie sú vynikajúce a som obzvlášť nadšený, že môžem zapojiť ich nový driver dosvojej hry. Všetko čo som trafil bolo presne tak rýchle a dlhé ako si predstavujem a ten dizajn vyzerá super.

Jason Dufner

Cobra staff hráč na PGA Tour, reakcia na LTDx Driver

Jedna vec, ktorú som videl, je, že údery boli skutočne konzistentné v strede hlavy. Loptička letí o niečo vyššie a o niečo viac sa točí, čo je presne to, čo potrebujem. Chcem mať určitú úroveň loftu, aby som mohol získať väčšiu rýchlosť lopty. Čím viac loftu máte, tým nižšiu rýchlosť lopty budete mať, pretože to nie je tak plochý povrch. Takže by som mal vidieť nejaké zvýšenie rýchlosti... zatiaľ sa mi to páči. Je to skvelý pocit. Práve som odohral 9 jamiek a neminul som ani jednu fairway.

Rickie Fowler

Cobra staff hráč na PGA Tour, reakcia na Aerojet LS Fairwayové drevo

Samozrejme, že je to vždy niečo, čo sa snažíme dostať do nového produktu, ale bol som spokojný s tým, čo som mal. Hral som minuloročný driver a trojku drevo spred pár rokov, ale cítil som, že nová 3-drevo bola trochu zhovievavejšia. ... Pri Aerojet 3-dreve mám pocit, že je trochu stabilnejšia, ale má veľmi podobné letové vlastnosti, len trochu viac odpúšťa, takže to bol príjemný bonus.

Kontakt

Kontaktné údaje


Richard Mayer

Richard Mayer

richard@tn.sintra.sk

+421 905 361 889