Prihlásiť sa

Nový používateľ?

Zaregistrovať sa
+
Domov
O nás

O nás

SINTRA šport, s.r.o. - distribúcia značiek športového oblečenia a športových potrieb Hummel, Icepeak, Luhta, Torstai, Rukka, Rider, Ipanema, Grendha, Zanier golfových potrieb Clicgear, Rovic, Fastfold, Pure2improve, Spalding Golf, Greg Norman a iné.

História našej firmy a kolektívu jej pracovníkov siaha niekde do roku 1993. V súčasnosti zastupuje firma SINTRA šport, s.r.o. viacero zahraničných športových značiek. V našej ponuke nájdete dámske, pánske a detské oblečenie na šport aj do mesta, trendové šľapky, rôzne športové potreby a pomôcky (rôzne bandáže a chrániče). Pre golfových nadšencov máme širokú ponuku golfových vozíkov, bagov, golfových palíc, skrátka všetkého, čo sa Vám na ihrisku alebo pri tréningu môže hodiť.

Firmu neustále budujeme s dôrazom na rýchlu reakciu na dopyt trhu a potreby našich zákazníkov. Sme otvorení všetkým rozumným formám spolupráce, rovnako ako aj pripravení, v rámci našich možností, podporovať originálne a expresívne projekty. Sme pripravení presvedčiť Vás o výnimočnosti všetkých značiek pod strechou našej spoločnosti.

Veríme v ľudí s charakterom, pracujúcich ako jeden celok s dobrou energiou a duchom.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať mailom na info@sintrasport.sk alebo telefonicky na +421 911 087 631.

Sintra Šport logo