Prihlásiť sa

Nový používateľ?

Zaregistrovať sa
+

Torstai je jednou zo značiek patriacich pod spoločnosť Luhta Sportswear Company, ktorá sídli v Lahti vo Fínsku. Sintra šport, s.r.o. je oficiálnym zástupcom značky Torstai na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku a Rumunsku.

Torstai je ženská športová značka, ktorá stojí na udržateľných hodnotách. V oblečení značky Torstai sa stretajú požiadavky uvedomelých zákazníkov hľadajúcich kvalitu a zároveň chcú oblečenie, ktoré tak nezaťaží ich peňaženky.

Etické myslenie je základnou hodnotou značky. Preto je prvou svetovou a jedinou športovou značkou, ktorá je súčasťou Fairtrade Cotton Program (Fairtrade bavlnený program). Torstai si dal za cieľ zvýšiť podiel Fairtrade bavlny vo svojich výrobkoch na 100% do piatich rokov.

Fairtrade Cotton Program zaručuje férovejšie obchodné podmienky pre pestovateľov bavlny, detská práca je zakázaná a musia byť dodržované striktné environmentálne predpisy a normy. Ako zákazník môžete vyzerať štýlovo a zároveň pomáhať rozvojovým krajinám. To znie fér, nie?

"Jediná športová značka vo Fairtrade Cotton Programe."

Pre viac informácií o Fairtrade navštívte www.info.fairtrade.net/program alebo www.fairtrade-cesko.cz alebo si prečítajte tento dokument.

Zodpovedná osoba: Lenka Kebísková +421 911 087 631 lenka@tn.sintra.sk