Rukka

 
 
 
Úvod > Rukka
 
 
 

Rukka

Rukka je jednou zo značiek patriacich pod spoločnosť Luhta Sportswear Company, ktorá sídli v Lahti vo Fínsku. Sintra šport, s.r.o. je oficiálnym zástupcom značky Rukka na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku a Rumunsku.


V procese vývoja produktov Rukka úzko spolupracuje s rôznymi inštitúciami výskumu a vývoja, aby vytvoril dokonalý produkt. V aktívnej spolupráci s dodávateľmi ako Gore a DuPont sa vyvíjajú nové materiály a testuje sa ich vhodnosť na funkčné oblečenie.

Od fázy plánovania po konečný výrobok Rukka nerobí žiadne kompromisy pri dosahovaní najlepších možných výsledkov. Každý materiál je testovaný niekoľkokrát dodávateľom a spoločnosťou Rukka skôr, než sa použije pri výrobe. Samotný výrobný proces je tiež predmetom stáleho hodnotenia. V záverečnej fáze vývoja skúmajú profesionálni testeri a skúsení športoví nadšenci funkčnosť prototypov pri terénnych testoch. Zistenia z nespočetných skúšok počas studeného a teplého počasia, dažďa a snehu sa zohľadňujú aj pred schválením produktu na výrobu vo veľkom meradle.

 

Zodpovedná osoba: Michal Jančár +421 911 087 631 michal@tn.sintra.sk

 

  

 

www.rukka.com