RUCANOR Wristo Bandáž neoprénová na zápästie

 
 
 
Úvod > Rucanor > RUCANOR Wristo Bandáž neoprénová na zápästie
 

Rucanor

V súčasnosti je sortiment značky Rucanor veľmi široký. Každoročne sú zákazníkom ponúkané dámske, pánske a detské oblečenie, topánky či tašky pre aktívny šport, aj voľný čas a športové vybavenie NOS (Never out of stock) od rôznych druhov od píšťaliek cez lopty, chrániče, raketové športy, textil, protetické pomôcky, fitnes, tašky, obuv, ponožky, športové spodné prádlo atd. Ide o kompletné vybavenie aktívnych aj rekreačných športovcov. Výrobky Rucanor vynikajú nápaditým dizajnom, v kolekciach sú použité klasické a aj najmodernejšie vysokofunkčné materiály. Rucanor takto vytvára kolekcie pre najširšiu spotrebiteľskú verejnosť. 

 

Holandská firma Rucanor bola založená v roku 1956 a sústreďovala sa na výrobu plátenej športovej obuvi. Postupom času sa sortiment pre aktívne športy rozširoval a v osemdesiatych rokoch sa započala nová éra, v ktorej Rucanor vstúpil na trh športového textilu. Najskôr to bola kolekcia pre tenis a tímové športy, v druhej polovici osemdesiatych rokov pribudla kolekcia pre zimné športy. 

 

Sintra šport, s.r.o. je oficiálnym zástupcom značky Rucanor na Slovensku.

 

Zodpovedná osoba:

Richard Mayer +421 905 361 889 richard@tn.sintra.sk

 

 

 

 

www.rucanor.com

 
 

Rucanor

RUCANOR Wristo Bandáž neoprénová na zápästie

Kód produktu:479
Výrobca:Rucanor
Bežná cena: 15,00 € Vaša cena: 9,08 € bez DPH
10,90 € s DPH

Popis produktu:

Podpora zápästia, 3 mm extra elastický pás pre väčšiu podporu. Neoprén (froté materiál vnútri). Jedinečné zdravotné ošetřenie s antibakteriálnou ochranou. 80% gumová pena, 10% bavlna, 10% nylon.
Jedna veľkost.